Finansowanie nieruchmości

W ciągu wieloletniego doświadczenia w branży nieruchomości nawiązaliśmy współpracę ze starannie wybranymi doradcami do spraw finansów, którzy gwarantują naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie oraz przejrzystość procesu finansowania nieruchomości.

Na każdym etapie współpracy z biurem Port Poszukiwacze Nieruchomości mają Państwo możliwość spotkania z najlepszymi w branży ekspertami w dziedzinie finansowania nieruchomości, którzy przedstawią Państwu najkorzystniejszy sposób finansowania. Spotkanie takie nie wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Finansowanie nieruchomości

Finansowanie nieruchomości
krok po kroku

01

Kontakt z doradcą

Skontaktuj się z jednym z polecanych przez nas doradców dzwoniąc podany numer telefonu lub wysyłając email. Na tym wstępnym etapie dowiesz się, jakie informacje będą potrzebne do przygotowania i złożenia wniosków do banku.

02

Spotkanie z doradca

Spotkasz się doradcą w dogodnym dla Ciebie miejscu. Ekspert kredytowy przedstawi najkorzystniejszą ofertę, ułoży plan działania, sporządzi listę dokumentów oraz poinformuje o wstępnej ocenie Twojej zdolności kredytowej. W trakcie spotkania doradca poinformuje Cię o konstrukcji kredytu, czynnikach które wpływają na oprocentowanie i ogólnych kosztach kredytu, wskaże różnice pomiędzy poszczególnymi ofertami. Twoja decyzja o wyborze finansowania zakupu będzie w pełni świadoma.

03

Wypełnienie wniosków o kredyt

Po skompletowaniu wymaganych dokumentów doradca pomoże Ci wypełnić wniosek kredytowy i złoży go w wybranym przez Ciebie banku.

04

Uruchomienie kredytu

Po poprawnej weryfikacji twojego wniosku doradca poinformuje Cię o uzyskaniu kredytu oraz ustali z warunki, termin zawarcia umowy oraz wypłaty środków.

Polecamy
doradców finansowych

Hipoteczni

Hipoteczni.com to zespół młodych i niezależnych ekspertów finansowych, którzy chętnie pomogą w uzyskaniu kredytu na zakup Państwa wymarzonej nieruchomości.

Systematycznie aktualizowana wiedza w zakresie ofert bankowych oraz produktów finansowych i ubezpieczeniowych pozwali znaleźć dla Państwa najlepszą na rynku ofertę kredytową.

Kompleksowe podejście oraz mobilność zaoszczędzi Państwa czas przy procesie finansowania kupowanej nieruchomości.

Na temat kredytu możemy porozmawiać przy filiżance dobrej kawy w naszym biurze w Gdańsku przy ulicy Dywizjonu 303 1/99, ale również bezpłatnie dojedziemy w wyznaczone przez Państwa miejsce.

Wieloletnie doświadczenie i skuteczność potwierdza kilkaset pozytywnych rekomendacji które można znaleźć na portalach internetowych. Klienci nie tylko polecają nas dalej, ale również kupują z nami kolejne nieruchomości.

Współpraca z nami jest dla Państwa całkowicie bezpłatna.

Wszystkie informacje na temat współpracy z nami znajdziesz na naszej stronie internetowej. Zachęcamy również do śledzenia nas na Facebooku oraz Instagramie.

Hipoteczni.com
Hipoteczni.com
Intuum

INTUUM to ludzie, którzy działają samodzielnie, niestandardowo i przede wszystkim – bardzo skutecznie. Dbamy nie o banki, lecz o naszych klientów: to Państwa potrzeby zawsze są i zawsze będą dla nas najważniejsze. Zapraszamy, na pewno znajdziemy dla Państwa najkorzystniejsze finansowanie zakupu lub budowy nieruchomości, a jednocześnie, na spokojnie i przy dobrej kawie przeprowadzimy przez wszystkie procedury z nim związane. Choć obracamy się w strefie finansów, to nie cyfry są u nas najważniejsze!

Intuum
Intuum