Wyjątkowa posiadłość w zielonym sercu Kaszub!

ul. Kartuska, Sulęczyno, Polska
1050000 zł
 • 4 pokoje
 • Brak windy
 • 1 łazienka
 • 2 piwnice
 • 1 balkon
 • 2 garaże
 • Taras
 • 2 miejsca parkingowe

1 050 000 zł

28500.00 m2

37 zł/ m2

Szczegóły

Przepiękna posiadłość położona wśród zielonych lasów, łąk i czystych kaszubskich jezior.

Nieruchomość znajduje się w miejscowości Sulęczyno, oddalonej 24 km od Bytowa, 25 km od Kościerzyny oraz 66 km od Trójmiasta (z Gdyni bez problemu dotrzemy tu bezpośrednią linią autobusową). 

W pobliżu Sulęczyna znajdują się piękne tereny rekreacyjne: jezioro Mausz, Węgorzyno i Gowidlińskie, a także Rezerwat Przyrody – Mechowiska Sulęczyńskie.
Ta atrakcyjna miejscowość jest punktem etapowym spływów kajakowych i ma rozwiniętą infrastrukturę turystyczną. Co roku, w lipcu, turyści odwiedzają Sulęczyno na festiwalu plenerowym – Jazz w Lesie. 

Na działce o łącznej powierzchni 2,86 ha znajdują się:
– dom,
– garaż na 2 samochody,
– mieszkanie dwupokojowe (położone nad garażem),
– mieszkanie jednopokojowe (bezpośrednio przy stajni), 
– stajnia dla koni z 7 boksami + 2 boksy letnie,
– drewutnia.

Duży, dwupiętrowy dom o powierzchni całkowitej 250 m2, składa się z: trzech sypialni, przestronnego salonu z kominkiem (75m2), jasnej kuchni (25m2), dużej łazienki z prysznicem i wanną (18m2), osobnej toalety oraz dwóch pomieszczeń gospodarczych w podpiwniczeniu. Dom cechuje wysoki standard wykończenia i unikatowy charakter. Wszystkie okna są typu PVC, na ścianach położone są gładzie. Podłogi na parterze wykonane są ze specjalnego rodzaju piaskowca, na piętro prowadzą schody zrobione ze szlachetnego malachitu, a podłoga w salonie ułożona jest z robionego na zamówienie parkietu. Całości dopełniają wykute przez kowala stalowe elementy mebli. 

Jasne mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni 48 m2, położone nad garażem, składa się z: sypialni, pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki. 
Drugie mieszkanie położone jest bezpośrednio przy stajni (mieszkanie dla pracownika), a w jego skład wchodzi: pokój z aneksem kuchennym i mała łazienka. Całość o pow. 25 m2. Wszystkie nieruchomości posiadają wysoki standard wykończenia i osobne wejścia.
Budynki są dobrze ocieplone z zewnątrz (styropian) i wewnątrz (wata mineralna) i posiadają ogrzewanie olejowe i CO. 

Na terenie działki znajduje się również nowa drewutnia o pow.80 m2. Fundament drewutni jest przygotowany do adaptacji na mieszkanie.
Wjazdy na posesję kryte są polbrukiem (przygotowane do wjazdu na teren cysterny z paliwem). 
Ogrodzony jest ok. 1ha terenu całej działki. Na posesję prowadzą trzy odrębne wjazdy.
Na działce poza obiektami mieszkalnymi i użytkowymi znajduje się strumień i zarybiony mały staw z 17 źródłami wody. Istnieje możliwość adaptacji tego stawu na ogrzewanie alternatywne (w zimie nie zamarza).

We wrześniu 2019 roku, na dachu domu zostały zamontowane panele słoneczne o powierzchni 6m2. 

Koszty utrzymania nieruchomości są bardzo niskie: podatek gruntowy 75,- rocznie. Cała posiadłość ze względu na charakter i korzystne położenie może być wykorzystana inwestycyjnie na hodowlę koni, hotel, restaurację lub inną działalność gospodarczą i handlową. 

Serdecznie zapraszam na prezentację!

KREDYT? – spotkaj się z naszym doradcą.

NOTARIUSZ – preferencyjne stawki dla naszych Klientów. 

Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

 • ID: 13495
 • Opublikowano: 2019-12-23 15:19:18
 • Aktualizowano: 2019-12-23 16:04:04
 • Wyświetlenia: 54