Lokal handlowy w centrum Gdyni. Cena w EURO!

ul. 10 Lutego, Gdynia, Polska
2600 zł /m-c

POWIERZCHNIA

130.00 m2

CENA ZA M2

20 zł/ m2

CENA

2 600 zł

  • 3 pokoje
  • Winda
  • 3 łazienki

Szczegóły

Lokal położony w centrum Gdyni, w eleganckim biurowcu.
Nieruchomość usytuowana w jednym z najlepszych punktów miasta, w sąsiedztwie pełnej infrastruktury miejskiej, przystanków autobusowych, w odległości kilku minut od dworca PKP i SKM. W promieniu 5 min spacerem różnego rodzaju restauracje z bogatą ofertą gastronomiczną i lunchową, sklepy spożywcze, banki. Dodatkowym plusem jest również lokalizacja przy jednej z głównych ulic Gdyni, prowadzącej bezpośrednio do Sopotu, czy dalej do Gdańska.
Obiekt, w którym usytuowana jest oferowana powierzchnia, wybudowany został w roku 2004, wyposażony jest w 2 nowoczesne windy, w całości klimatyzowany, monitorowany i ochraniany.
Oferta obejmuje pow. usługową 130m2 usytuowaną na parterze z wejściem bezpośrednio z poziomu chodnika, podzieloną na kilka mniejszych pomieszczeń. Czynsz najmu parteru to 20EUR/m2 netto. Lokal połączony jest obecnie z powierzchnią biurową ok. 320m2, usytuowaną na pierwszym piętrze, poprzez wewnętrzną klatkę schodową. Dodatkowo na pierwsze piętro prowadzi wejście z obszernego i eleganckiego hallu. Czynsz najmu piętra wynosi 12EUR/m2 netto. Całość w pełni klimatyzowana i wyposażona w okablowanie strukturalne kat. 5 i światłowód. Istnieje możliwość aranżacji wnętrza zarówno w systemie open space, jak i w formie zamkniętych gabinetów. Do dyspozycji Najemcy również łazienki oraz na wyłączność w pełni wyposażona kuchnia. Całość wyposażona w wentylację z układem filtracji, ogrzewania i chłodzenia powietrza oraz w klimatyzatory lokalne, podstropowe. Wolne od zaraz. Możliwość wynajmu każdej powierzchni osobno. Należy doliczyć również opłaty eksploatacyjne w wysokości 15zł netto/m2. Obowiązuje kaucja, która może zostać zamieniona na gwarancję bankową. Polecam! Możliwość wynajmu również miejsca w hali garażowej w cenie 400zł brutto/ miejsce za miesiąc.

KREDYT? – spotkaj się z naszym doradcą.

NOTARIUSZ – preferencyjne stawki dla naszych Klientów. 

Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

  • ID: 16917
  • Opublikowano: 2021-01-23 04:20:13
  • Aktualizowano: 2021-01-23 05:04:05
  • Wyświetlenia: 14