O Poszukiwaczach Nieruchomości

Filary kompetencji i profesjonalizmu tworzą dwie Agaty.

Agata Perlińska-Kata

Jedna z najbardziej doświadczonych, a zarazem zawsze uśmiechnięta specjalistka do spraw rynku nieruchomości w Trójmieście.

Doświadczenie w branży nabierała w Kancelarii Notarialnej w latach 2006-2007, przygotowywała dokumenty do aktów notarialnych w największym boom nieruchomościowym w Polsce, dzięki czemu dostajemy pochwały od notariuszy za profesjonalne i kompletne przygotowywanie transakcji.
W 2008 roku ruszyła z ambitnym planem „zostanę pośrednikiem w obrocie nieruchomościami” – kariera wystartowała 🙂

Od specjalisty w jednej z największych agencji na Pomorzu, przez kierownika i w końcu dyrektora największych agencji w Polsce.
Uśmiechnięta, bardzo życzliwa blondynka, o ponadprzeciętnym podejściu do ludzi.

Kto z nią lub dla niej procował dobrze wie, że można jej zaufać.
Opanowała rynek wtórny jak mało kto!

Nie może od kilku lat zmienić numeru telefonu, ponieważ zadowoleni Klienci dzwonią po kilku latach z kolejnymi zleceniami, a lista poleceń jest długa.

Agata Japczyńska

Pośrednik od 2010 roku, więc wie, co w Trójmieście piszczy. Zaczynała od rynku wtórnego, by po chwili rozpocząć poszukiwania powierzchni komercyjnych dla swoich pierwszych biznesowych Klientów.

Powierzchnie biurowe, magazyny, czy działki pod inwestycję, to dla niej motywacja do działania, a baza klientów biznesowych to element, który ją wyróżnia.

W biznesie liczy się doświadczenie, zaufanie i znajomości – to jej motto. Jednak znajomości to nie tylko ludzie, ale i to, co na trójmiejskiej mapie komercji jest możliwe do wynajęcia lub sprzedaży. Czasem niemożliwe staje się możliwe –  kwestia ceny 🙂
Mało kto posiada taką wiedzę i błyskawicznie reaguje.

Lista referencji jest długa …

aha, jeszcze jedno. Porządek w komputerze i na stanowisku pracy to podstawa 😉 Bez tego nie jest w stanie funkcjonować.

Jesteś w dobrym miejscu, wśród
dobrych ludzi.