Paulina Kałduńska

Specjalista ds. Nieruchomości

Kontakt
Napisz do mnie

Nazywam się Paulina.
Moją pasją jest motoryzacja, szybkie samochody i adrenalina!
Na co dzień jestem mamą dwójki dzieci, co daje mi dodatkowe umiejętności organizacji, kreatywności, zrozumienia i cierpliwości. W wolnym czasie uwielbiam organizować domowe "party" dla moich przyjaciół. W pracy jestem skrupulatna, konkretna i pełna entuzjazmu.

Łatwo nawiązuję kontakty i podchodzę do każdego zlecenia indywidualnie, tak by współpraca ze mną była zarówno lekka, miła, ale co najistotniejsze profesjonalna.

Jestem agentką nieruchomości, na co dzień mieszkającą już od kilku lat w Rumi. Nieruchomościami interesowałam się już od dłuższego czasu. Znam Trójmiasto oraz okolice bardzo dobrze i już nieraz myślałam, żeby służyć pomocą w tym temacie. Pewnego dnia zrealizowałam swój cel i już od kilku lat mam ogromną przyjemność realizować się w pracy z ludźmi i dla ludzi, bo satysfakcja klienta jest dla mnie najważniejsza.

Współpracuję z dobrze rozpoznawalnym biurem "Port Poszukiwacze Nieruchomości", w którym profesjonalizm i solidna znajomość miejscowego rynku stwarza konkurencyjną ofertę dla naszych Klientów. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertami zakupu lub sprzedaży nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na pytania. Serdecznie zapraszam do współpracy ze mną.