Sylwia Zdziebłowska

Specjalista ds. Nieruchomości

Kontakt
Napisz do mnie

Zawód pośrednika wykonuję od kilku lat cenię go za brak rutyny, dlatego to idealna praca dla mnie. Tu każdy dzień jest inny i przynosi nowe wyzwania oraz nowe możliwości. Natura sportowca - "kocham biegać" sprawia, iż uwielbiam rywalizować sama ze sobą przez co codziennie chce być lepsza w tym co robię. W pracy pośrednika lubię ciągłe zmiany i konieczność adaptowania się do każdej transakcji z osobna. Jestem typem człowieka, który nie znosi nudy i siedzenia w miejscu - tu praca nadąża za mną.

Na co dzień jestem mamą energicznego siedmiolatka, dzięki tej roli jestem zorganizowana w domu oraz w pracy. Myślę, że praca pośrednika nieruchomości jest idealnym zawodem dla mnie. Uwielbiam poznawać nowych ludzi i poszerzać swoje kontakty. To stanowisko daje mi niezależność, dobre zarobki i bycie sobie sterem, żeglarzem i okrętem - to ja decyduje kiedy zaczynam czy kończę prace lub z kim chce ją podjąć. Wiem, że determinacja i wysiłek dają w tej pracy rezultaty, dzięki temu każdego dnia czekam na nowe wyzwanie. W pracy jestem uśmiechnięta, zdecydowana i pracowita. A w każdą nową transakcję z klientem wkładam całe swoje serce.

Jestem prawdziwa w relacjach i co nietypowe w dzisiejszych czasach potrafię słuchać i dokładnie rozpoznawać potrzeby moich klientów. Specjalizuję się sprzedażą mieszkań domów oraz działek w Trójmieście i jego okolicach. Serdecznie zapraszam do współpracy na pewno znajdziemy nić porozumienia.